Technická podpora

Důležité odkazy

Nastavení DNS

Abyste Vaši doménu, placenou u jiné společnosti, nasměrovali na Váš webhosting zde na Allpark.cz, je nutné u domény nastavit DNS záznamy, směřující k nám. Nastavení proveďte pro A záznamy (web) a MX záznamy (e-maily) takto:
nastavení A DNS
nastavení MX DNS

FTP přístup

Abyste se dostali ke svým datům, je třeba připojit se z Vašeho počítače přes k FTP. Pro připojení doporučujeme využít například programu FileZilla, který můžete zdarma stáhnout na oficiálních stránkách FileZilla. Informace o připojení nastavte dle údajů, které jste obdrželi e-mailem po aktivaci Vašeho webhostingu. K připojení doporučujeme používat SSL šifrování, které zabezpečí datový přenos.
Po otevření programu nastavíte připojení po kliknutí v horní liště na Soubor -> Správce míst. Nastavení proveďte dle obrázku:
nastavení FTP FileZilla

IMAP, SMTP

Pro správu Vašich e-mailů můžete využít buď klient Allpark Webmail, který je dostupný odkudkoliv z jakéhokoliv prohlížeče, nebo můžete využít IMAP a SMTP protokolu pro vzdálenou správu e-mailů. Nastavení proveďte dle následující vzorové ukázky:
nastavení IMAP, SMTP

Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.